قبول کلیه دعاوی در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، وصول مطالبات و همچنین تنظیم قراردادهای حقوقی و تجاری، نظارت قراردادی و حضور در زمان انشا انواع قرارداد و ثبت موسسات و شرکتهای تجاری و مدیریت ریسک حقوقی.

دعاوی حقوقی

کلیه دعاوی حقوقی که ممکن است ناشی از قرارداد یا دین یا خرید یا فروش و یا عدم ایفاء تعهدات هریک از طرفین باشند توسط کارشناسان و وکلای ما پذیرفته و انجام خواهند شد.

مشاوره

قبل از ورود به دادرسی و تشکیل پرونده حقوقی و یا کیفری حتماً از طریق صفحه مشاوره رایگان از تجربه متخصصین ما (داوران و وکلای پایه یک دادگستری) بصورت کاملاً رایگان استفاده نمایید.

دعاوی مالی

کلیه دعاوی که برخواسته از منشأ مالی هستند، مانند مطالبات مالی (چک، سفته و بروات تجاری) و یا الزام به اجرای قرارداد های مالی و تجاری توسط وکلای حاذق ما قبول و انجام می شوند.

دعاوی خانواده

وکلا و مشاورین ما آماده خدمت رسانی در خصوص کلیه دعاوی خانواده اعم از طلاق (توافقی یا غیر توافقی)، نفقه، مهریه، حضانت، سرپرستی و … می باشند.

دعاوی کیفری

قبول کلیه دعاوی کیفری اعم از دیه ناشی از تصادفات، ضرب و جرح، خطاهای پزشکی و کلیه پرونده های قابل طرح یا در حال دادرسی در دادسراها و دادگاه های کیفری و انقلاب

ثبت شرکت

ثبت و تأسیس مؤسسات و شرکت های تجاری و غیر تجاری و همچنین مدیریت ریسک حقوقی توسط کارشناسان ما به دقت و در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد پذیرفت.

دعاوی ملکی

کلیه اختلافات حقوقی ناشی از اموال غیر منقول خود را می توانید با اعتماد کامل به تیم حقوقی متخصص و متعهد مؤسسه حقوقی و داوری مشاوران عدالت پیشه مهرگان واگذار نمایید.

امور قراردادی

تنطیم انواع قرارداد های تجاری و حقوقی، اجرا و الزام به اجرای آن ها و همچنین نظارت قراردادی و حضور در زمان انشا انواع قرارداد از دیگر خدمات تخصصی ما می باشد.

بورس و اوراق بهادار

ارائه خدمات و مشاوره حقوقی در ارتباط با بورس و اوراق بهادار از دیگر خدمات اختصاصی است که در مؤسسه حقوقی و داوری مشاوران عدالت پیشه مهرگان ارائه می گردد.

وکیل های ما

با وکلای ما ملاقات کنید