فرامرز یادگاریان

داور و مشاور حقوقی

فرامرز یادگاریان دانش آموخته حقوق قضائی از ایران در مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد از انستیتو علوم اجتماعی و علوم انسانی لاهه هلند در رشته دموکراسی و حقوق بشر می باشد.

داوری داخلی 100%
داوری بین المللی 80%
حقوق مالی 95%
حقوق بیمه 85%
حقوق املاک 95%
حقوق خانواده 75%

تحصیلات عالی و مهارت های تخصصی

کارشناسی ارشد رشته دموکراسی و حقوق بشر از هلند

1396-1398
پس از اتمام دوره لیسانس در همان سال ایشان موفق به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در رشته دموکراسی و حقوق بشر در انستیتو علوم اجتماعی و علوم انسانی لاهه کشور هلند گشتند و تحصیلات خود را با دفاع از پایان نامه خود با موضوع شکایت ایران علیه ایالات متحده آمریکا در دیوان بین المللی دادگستری به اتمام رسانیدند.

کارشناس حقوق قضائی ایران

1391-1396
آقای فرامرز یادگاریان، مدیر عامل و مؤسس مرکز داوری دادبان عدالت یادگاریان لیسانس خود را در ایران و در رشته حقوق قضائی و معدل الف در سال 1396 به پایان رسانیدند.

حقوق کودکان کار در ایران

1399
توسط پلتفرم آکادمیکس دوره حقوق کودکان کار در ایران توسط تعدادی از اساتید مطرح این حوزه و فعالین حقوق بشر اخذ گردیده است.

مدرک عدالت یا Justice از دانشگاه هاروارد ایالات متحده

1399
گواهینامه معتبر و قابل استعلام از دانشگاه هاروارد ایالات متحده امریکا در موضوع عدالت و با تدریس پروفسور مایکل سندل در طی مدت زمان 3 ماهه و بعد از گذرانیدن آزمون مربوطه صادر گردیده است.

حقوق بین المللی کیفری در سیستم حقوق ملی ایتالیا

1399
این نشست در مرداد ماه 1399 توسط مرکز حقوق بین المللی و سرمایه گذاری لاهه و با همکاری دانشگاه علامه طباطبایی و مرکز حقوق کیفری بین المللی ایران برگزار و مدرک مربوطه اخذ گردید.

نظریه رویه قضایی آمریکایی و محدودیت های دادخواهی در دیوان بین المللی کیفری

1399
این نشست در تیرماه ماه 1399 توسط مرکز حقوق بین المللی و سرمایه گذاری لاهه و با همکاری دانشگاه علامه طباطبایی و مرکز حقوق کیفری بین المللی ایران برگزار و مدرک مربوطه اخذ گردید.

مدرک کارگاه عملی و نظری گزارش دوره ای جهانی حقوق بشر (UPR)

1399
این نشست در اردیبهشت ماه 1399 توسط مرکز حقوق بین المللی و سرمایه گذاری لاهه برگزار و مدرک مربوطه اخذ گردید.

مدرک حقوق بشر فراتر از اخبار

1398
توسط پلتفرم آکادمیکس دوره حقوق بشر فراتر از اخبار توسط تعدادی از اساتید مطرح این حوزه و فعالین حقوق بشر اخذ گردیده است.

مدرک اقتصاد در دنیای امروز

1398
توسط پلتفرم آکادمیکس دوره اقتصاد در دنیای امروز زیر نظر یکی از اساتید مطرح این حوزه گذرانیده و مدرک مربوطه نیز اخذ گردیده است.

مدرک مشاوره حقوقی از وزارت علوم ایران

1397
این مدرک پس از گذرانیدن دوره حرفه ای مشاوره حقوقی 400 ساعته در مرکز آموزش عالی فن پردازان و توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران صادر گردیده است.

مدرک حقوق داوری از وزارات علوم ایران

1397
این مدرک پس از گذرانیدن دوره حرفه ای داوری 400 ساعته در مرکز آموزش عالی فن پردازان و توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران صادر گردیده است.

حوزه های فعالیت

  • داوری داخلی
  • داوری بین المللی
  • حقوق مالی
  • حقوق بیمه
  • حقوق املاک
  • حقوق خانواده

عضویت